قیمت گوشت برزیلی

قیمت گوشت برزیلی

قیمت گوشت برزیلی

گوشت برزیلی و دلیل محبوبیتش

گوشت منجمد برزیلی یکی از انواع گوشت های وارداتی به کشور عزیزمان است. گوشت برزیلی این روز ها طرفدان زیادی پیدا کرده است. با دقت به تغییر شرایط زندگی انسان ها از دوره های نخستین تا به امروز و هم چنین افزايش جمعيت جهان و تفاوت سطح تمكن در همه كشورها سبد غذایی انسان دچار تغییراتی شگرف شده است. در این میان می توان به مصرف گوشت و فرآورده هاي گوشتی که همه روزه درحال افزايش هستند اشاره کرد. انسان ها گوشت جانوران متفاوتی مانند گوسفند و گاو و مرغ و ماهی و … را میخورند. در این میان گزینه های متفاوتی برای مصرف گوشت وجود دارد که یکی از جالب ترین آن ها گوشت برزیلی هست. از آنجایی که گوشت گاو و گوساله ، گوسفند بیشترین میزان مصرف را دارد و پایین بودن توان مالی مردم برای خرید گوشت خوب با کیفیت مناسب یکی از مسائلی است که این روزها موجب نگرانی شده است. گوشت برزیلی که هم دارای قیمت مناسب هم کیفیت مطلوبی است این دلهره را برای اکثرخانواده ها رفع کرده است. سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که گوشت منجمد برزیلی مورد مصرفی ما با چه شیوه ای نگهداری میگردد و از چه راهی به دست مصرف کننده می رسد؟

همان طورکه میدانیم گوشت برزیلی منجمد شده به بدست ما می رسد. انجماد گوشت با توجه به اینکه گوشت جزو مواد غذایی حساس است، یکی از بهترین راه های نگهداری گوشت از زمان خیلی قدیم تا قرن حاضر است. چرا که شیوه ی نگهداری گوشت از آن مسائلی است که هم در کیفیت گوشت و هم در قیمت گوشت موثر است و در گوشت برزیلی  با به کاربردن این شیوه میزان خسارت احتمالی را تا زمان رسیدن به دست ما و پخت به کمترین حد رسانیده است. جالب است بدانید استفاده از سرما در زمان های گذشته از یخچال های طبیعی آغاز گشت  و کم کم اتاقک های سرکننده و یخچال های صنعتی ساخته شدند. این مزیت گوشت برزیلی آن را از رشد باکتری ها و میکروبها مصون میدارد و ما میتوانیم با خیال راحت گوشت منجمد برزیلی را مصرف کنیم. مسیری که گوشت برزیلی برای انجماد طی می کند به صورت زیر است:

همان طورکه میدانیم گوشت برزیلی منجمد شده به بدست ما می رسد. انجماد گوشت با توجه به اینکه گوشت جزو مواد غذایی حساس است ، یکی از بهترین راه های نگهداری گوشت از زمان خیلی قدیم تا قرن حاضر است. چرا که شیوه ی نگهداری گوشت از آن مسائلی است که هم در کیفیت گوشت و هم در قیمت گوشت موثر است و در گوشت منجمد برزیلی با به کاربردن این شیوه میزان خسارت احتمالی را تا زمان رسیدن به دست ما و پخت به کمترین حد رسانیده است. جالب است بدانید استفاده از سرما در زمان های گذشته از یخچال های طبیعی آغاز گشت و کم کم اتاقک های سرکننده و یخچال های صنعتی ساخته شدند. این مزیت گوشت منجمد برزیلی آن را از رشد باکتری ها و میکروبها مصون میدارد و ما میتوانیم با خیال راحت گوشت برزیلی را مصرف کنیم. مسیری که گوشت برزیلی برای انجماد طی می کند به صورت زیر است:
دام های برزیلی ذبح شده از کشتارگاه ها برای عملیات فرآوري و بسته بندي گوشت برزیلی توسط ماشین های ویژه حمل گوشت برزیلی آورده می شود و سپس در پیش سردکن مختص گوشت تخلیه شده و بصورت انبار موقت در آن محل قرارمی گیرد. زمانی که بر روی میزکار قرار گرفت قسمت های مختلف دام مانند ران ، گردن ، سردست و … هریک جداگانه تفکیک شده و در قطعه های یک تا دو کیلویی بسته بندی می شوند. این بسته بندی های گوشت برزیلی ابتدا دوباره به پیش سرد کن رفته تا دمای اولیه ی محیط را در آنجا از دست بدهند و و به شکل گوشت برزیلی تا دمای 10- درجه سانتی گراد به مدت 8 تا 10 ساعت نگهداری می شوند و در نهایت این گوشت برزیلی همانطورکه از اسمش پیداست به شکل منجمد شده ، توسط کامیون های یخچالی مخصوص حمل گوشت برزیلی به بازار عرضه می گردد.
گوشت منحمد برزیلی در حال حاضر چند سالی هست که وارد بازار کشورمان شده است و از نظرگاه میزان سطح کیفیت ، از سطح بالایی برخوردار است و هم چنین قیمت مناسب گوشت برزیلی نسبت به گوشت تازه است. این مزیت ها با هم موجب جلب توجه خریداران و محبوبیت گوشت برزیلی شده به طوری که علاوه بر خانواده ها ، گوشت منجمد برزیلی طرفداران زیادی در میان هتل ها ، رستورانها ، فروشگاهها و… پیدا کرده است.

برچسب ها

قیمت گوشت برزیلی,قیمت گوشت برزیلی در آذربایجان,قیمت گوشت برزیلی در تهران,قیمت گوشت برزیلی در کشور,قیمت گوشت برزیلی در مشهد,قیمت گوشت منجمد برزیلی,گوشت برزیلی,گوشت برزیلی در اصفهان,گوشت برزیلی در ایران,گوشت منجمد برزیلی,قیمت واردات گوشت برزیلی,قیمت روز گوشت برزیلی,قیمت امروز گوشت برزیلی,فروش گوشت برزیلی,قیمت عمده گوشت برزیلی,فروش عمده گوشت برزیلی,